Header

ZAPROSZENIE DO OGRODU BOTANICZNEGO W ZABRZU

Październik 2nd, 2019 | Dodane przez admin w Uncategorized

Miejski Ogród Botaniczny w ZabrzuMiejski Ogród Botaniczny w Zabrzu zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu „Niedziela zdrowia i urody”. W programie przewidziano liczne atrakcje dla dzieci, w tym: Turniej szachowy dla dzieci i młodzieży prowadzony we współpracy z Aktywnym Zabrzem; zabawy ruchowe na świeżym powietrzu; animacje i zabawy taneczne wraz ze Szkołą Tańca Let’s Dance; warsztaty „Mali Medycy” i „Laboratorium dr Łodygi” oraz zabawa w eko-segregację i pokaz dużych baniek mydlanych – przygotowane przez Studio Artystyczne Maciej; pokaz japońskich sztuk walki – we współpracy z klubem Yokokan KENDO.

Dla dorosłych ogród proponuje bezpłatne badania poziomu cukru, konsultacje dietetyczne i spotkanie z kosmetyką dla ciała oraz wspólną zabawę ze Szkołą Tańca Let’s Dance w rytmach latynoskich.

Tradycyjnie już w tym dniu będzie możliwość zakupu miodów i produktów pszczelich, naturalnych produktów kosmetycznych, zdrowej żywności, a także biżuterii, ozdób i ceramiki ozdobnej oraz roślin ogrodowych i ozdobnych (tych ostatnich z własnej produkcji ogrodu botanicznego).

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.