UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/20

Wrzesień 8th, 2019 | Dodane przez admin w Uncategorized

2 września 2019 r. o godz. 9.00  uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Pani dyrektor Monika Fereniec serdecznie powitała po wakacjach uczniów, rodziców i nauczycieli. Przedstawiła wychowawców klas i nowo zatrudnionych nauczycieli. W swoim przemówieniu nawiązała również do 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, a w sali gimnastycznej odbyło się przywitanie pierwszoklasistów. W czasie uroczystości dzieci złożyły ślubowanie. Następnie zostały pasowane na uczniów naszej szkoły. Aktu pasowania dokonała pani dyrektor, która wręczyła wszystkim pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie uroczystości z radosnym, powitalnym repertuarem wystąpili uczniowie klasy czwartej. Na progu nowego roku szkolnego życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.