Header

PRZERWA NA CZYTANIE

Listopad 12th, 2020 | Dodane przez admin w Uncategorized

W dniu 22 października 2020 roku Szkoła Podstawowa nr 2 brała udział w Międzynarodowej edycji V Ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”. Akcja realizowana jest w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Uczniowie na każdej przerwie czytali przyniesione z domów bądź wypożyczone w szkolnej bibliotece książki. Do akcji dołączyła się dyrekcja, nauczyciele i pracownicy administracji szkoły. Uczniowie wyrażali swoje zadowolenie z możliwości innego spędzenia czasu na przerwie. Było to dla nich ciekawe doświadczenie.

#przerwa na czytanie

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.