PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Listopad 12th, 2020 | Dodane przez admin w Uncategorized

29 października w bibliotece szkolnej miało miejsce ważne wydarzenie – PASOWANIE NA CZYTELNIKA. Uczniowie klasy 1 wraz z wychowawczynią odwiedzili bibliotekę, został przypomniany regulamin zachowania w bibliotece i  zasady obchodzenia się z książką, uczniowie odgadywali zagadki o książkach i bibliotece. Następnie złożyli przyrzeczenie i zostali uroczyście pasowani na czytelników. Wszyscy zostali obdarowani pamiątkowymi dyplomami i zakładkami. Dzieci wyszły zadowolone, uśmiechnięte ze swoimi pierwszymi wypożyczonymi książkami. Teraz są już pełnoprawnymi użytkownikami biblioteki szkolnej. Gratulujemy!