KONKURS FOTOGRAFICZNY

Maj 12th, 2021 | Dodane przez admin w Uncategorized

UWAGA!!!
INTERESUJESZ SIĘ FOTOGRAFIĄ?
CHCESZ POKAZAĆ SWOJE ZDJĘCIA?

Samorząd Szkolny zaprasza do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Fotograficznym pt.: „Zabrzańska wiosna w obiektywie”

• Do udziału zapraszamy uczniów klas IV – VIII naszej szkoły.

• Regulamin i wszelkie informację na temat konkursu zamieszczamy w załączniku tej wiadomości jednocześnie prosimy o zaznajomienie się ze wszystkimi podpunktami regulaminu.

• Zdjęcia wykonane mogą być aparatem fotograficznym jak i również telefonem komórkowym w dowolnej technice fotograficznej.

REGULAMIN KONKURSU: Szkolny-konkurs-fotograficzny-regulamin

Życzymy udanej przygody z aparatem!